Pozbądź się dużych odpadów bez kłopotu!

Wywóz Śmieci Wielkogabarytowych Kraków

Zmagasz się z dużymi śmieciami? Zaoferujemy Ci łatwe i bezpieczne rozwiązanie. Skontaktuj się z nami, a szybko pozbędziesz się każdego wielkogabarytowego odpadu!

Wywóz śmieci budowlanych z wyniesieniem i załadunkiem

Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych, która obejmuje nie tylko transport, ale także demontaż, wyniesienie i załadunek gabarytów. Oferujemy elastyczność rozmiarów naszych pojazdów – od 8 m3 do 18 m3, co pozwala na dopasowanie do ilości wielkości odpadów gabarytowych oraz innych odpadów.

Nasza ekipa to specjaliści w wywozie, którzy zrobią wszystko za Ciebie. Wszystko zdemontujemy, zniesiemy, załadujemy i odpowiednio zabezpieczymy gabaryty w naszych pojazdach. Z nami unikniesz niedogodności związanych z wynajmem i ustawieniem kontenerów oraz dźwiganiem ciężkich i nieporęcznych gabarytów.

Specjalizujemy się w wywozie mebli oraz odpadów wielkogabarytowych, dbając o to, aby trafiły one na odpowiednie wysypiska. Kładziemy duży nacisk na recykling i wtórne przetwarzanie odpadów, gdy tylko jest to możliwe. W naszej ofercie znajdziesz przejrzysty system rozliczeń – płacisz wyłącznie za ilość odpadów, które faktycznie wywozimy, a nie za potencjalną pojemność kontenera czy samochodu.

Jaki odpady wielkogabarytowe wywozimy?

 • Stare meble,
 • Stare drzwi, Okna
 • Karnisze, Deski do prasowania, Duże lustra,
 • Dywany, Wykładziny i Materace
 • Rowery, Wózki dziecięce, Zabawki dużych rozmiarów itd.
 • Meble ogrodowe, duże donice

Posiadamy wieloletnie doświadczenie branży wywozu mebli oraz gabarytów i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i poznaj cenę wywozu Twoich gabarytów!

Gdzie wykonujemy nasze usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych?

Nasze usługi wywozu śmieci gabarytowych wykonujemy w Krakowie i okolicach oddalonych nawet o ponad 50 km. Oto poszczególne miejscowości wraz z ich okolicami, które obsługujemy:

Alwernia, Bochnia, Bolesław, Bukowno, Chrzanów, Czernichów, Dobczyce, Gdów, Głogoczów, Jawornik, Jaworzno, Jerzmanowice, Kalwaria Zebrzydowska, Klucze, Kocmyrzów, Kraków, Krzeszowice, Kłaj, Lanckorona, Liebertów, Libiąż, Michałowice, Mogilany, Myślenice, Niepołomice, Ojców, Olkusz, Proszowice, Siepraw, Skawina, Spytkowice, Sułkowice, Sułoszowa, Słomniki, Trzyciąż, Wadowice, Wawrzeńczyce, Wieliczka, Wolbrom, Węgrzce, Zabierzów, Zator i Zielonki

Ceny wywozu odpadów wielkogabarytowych

Do wyceny każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każde zlecenie jest inne. W naszej wycenie bierzemy pod uwagę ilość odpadów i ich rodzaj. U nas nie płacisz tylko za to co rzeczywiście wywozisz, a nie jak w przypadku konkurencyjnych firm za powierzchnie kontenera lub cały samochód. Dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjne i konkurencyjne stawki, które są dostosowane do specyficznych wymagań każdego klienta. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowaną wycenę wywozu odpadów wielkogabarytowych, odpowiadającą zakresowi potrzebnych Ci usług.

Jak mogę pozbyć się odpadów wielkogabarytowych?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie pod numerem 512-405-548 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00 lub skorzystasz z naszego formularza kontaktowego. Przyjedziemy, a Ty wskażesz nam wszystkie meble i odpady wielkogabarytowe, które są przeznaczone do wywiezienia. Przed rozpoczęciem prac podamy cenę usługi i po Twojej akceptacji zabierzemy się do pracy.

Dlaczego warto nam zlecić wywóz śmieci gabarytowych?

 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Pełna obsługa
 • Konkurencyjne ceny
 • Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm
 • Dbamy o środowisko
 • Wysoka elastyczność

Skontaktuj się z nami!

Godziny Pracy:

Pon – Pt: 7:00 – 20:00
Sob: 8:00 – 15:00

Napisz i uzyskaj wycenę wywozu odpadów wielkogabarytowych!

Możliwość uzyskania szybszej wyceny lub odpowiedzi.
Zgoda na przetwarzanie danych.*